brand: "fblfobeli"
price: "€ 0.19"
in_stock: false
reviews_count: 7
store_origin: PT
region: Portugal
---
**Brand:** fblfobeli
**Availability:** ❌ Out of Stock
## Summary
> 🛡️ Protect your power, travel in style!
## Quick Answers
- **Is it available?** Currently out of stock
## Best For
- fblfobeli enthusiasts
## Why This Product
- Trusted fblfobeli brand quality
## Description
Review: Good service - Good product
Review: Zipped charger bag - Perfect fit
## Features
- CASE SOLD ONLY!(ANY DEVICE IS NOT INCLUDED)
- High quality EVA material provides strong protection.
- Waterproof, shockproof, stylish, portable and durable.
- Customized for your NOCO GENIUS10 and its accessories
- Case Only (Devices and accessories are not included)
## Technical Specifications
| Specification | Value |
|---------------|-------|
| ASIN | B08NPW8BXX |
| Best Sellers Rank | 66,679 in Electronics & Photo ( See Top 100 in Electronics & Photo ) 604 in Household Battery Chargers |
| Guaranteed software updates until | unknown |
| Item model number | F001 |
| Manufacturer | FBLFOBELI |
| Package Dimensions | 26.7 x 15.6 x 10.39 cm; 308 g |
## Product Details
- **Color:** Red
- **Compatible Devices:** NOCO GENIUS10
- **Form Factor:** Case
- **Shell Type:** Hard
## Images
## Customer Reviews
### ⭐⭐⭐⭐⭐ Good service
*by J***E on 13 December 2025*
Good product
### ⭐⭐⭐⭐⭐ Zipped charger bag
*by A***R on 18 September 2025*
Perfect fit
### ⭐⭐⭐⭐⭐ Review
*by C***S on 4 January 2026*
Ist ok
## Frequently Bought Together
- NOCO GENIUS10, 10A Smart Car Battery Charger, 6V and 12V Automotive Charger, Battery Maintainer, Trickle Charger, Float Charger and Desulfator for Motorcycle, ATV, Lithium and Deep Cycle Batteries