title: "PSY24WSV 12V 24W PG204 Silver Vision Plus 1 pc. Philips"
price: "€ 117.82"
---
# PSY24WSV 12V 24W PG204 Silver Vision Plus 1 pc. Philips
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** PSY24WSV 12V 24W PG204 Silver Vision Plus 1 pc. Philips
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- Customers looking for quality international products
## Description
## Technical Specifications
| Specification | Value |
|---------------|-------|
| Brand | PHILIPS |
| Wattage | 24 watts |
| Bulb Base | E26 |
| Incandescent Equivalent Wattage | 1.5E+2 Watts |
| Specific Uses For Product | Lamp |
| Light Color | Amber |
| Voltage | 12 Volts |
| Unit Count | 1 Count |
| Number of Items | 1 |
| Material | copper |
| Connectivity Technology | Normal bulb |
| Controller Type | Push Button |
| Item Package Quantity | 1 |
| Item Weight | 0.02 Kilograms |
| Light Source Wattage | 24 Watts |
| Control Method | App |
| Global Trade Identification Number | 08727900703795 |
| Manufacturer | PHILIPS FRANCE |
| Item Weight | 0.528 ounces |
| Product Dimensions | 1.38 x 2.56 x 1.38 inches |
| Item model number | 12180SV |
| Is Discontinued By Manufacturer | No |
| Manufacturer Part Number | 70379533 |
| Position | Rear |
## Product Details
- **Brand:** PHILIPS
- **Wattage:** 24 watts
- **Bulb Base:** E26
## Images
## Frequently Bought Together
- Philips 70379533 Psy24 W Lamp